רגולציה ואתיקה בפרסום רופאים

רופא מומחה?, כך תשווק את עצמך נכון בדיגיטל

שיווק בדיגיטל בדרך כלל הופך למעמסה כבדה כשמדובר ברופאים-מומחים המעוניינים להגיע אל הלקוחות הפוטנציאליים. הפתרון: אנשי מקצועי מומחים לפרסום רופאים ומרפאות פרטיות 

כל רופא דואג קודם כל למטופליו ורוצה להעניק את השירות הטוב ביותר.רופאים-מומחים המעוניינים להתרחב לשוק הפרטי מוצאים את עצמם מתוסכלים בכל מה שנוגע לשיווק דיגיטלי. עם זאת, כדי לשמור על העסק שלהם רלוונטי ונגיש למטופלים, חשוב לא רק להקפיד על שיווק בדיגיטל, אלא גם להיעזר בצוות מקצועי ,המכיר לעמוק  את האתיקה והרגולציה ,אחת הסיבות החשובות ביותר לרופאים להיכנס לשיווק דיגיטלי היא להשיג  נוכחות בולטות. להכרה ונוכחות ברשת יש היום השפעה מכרעת. היום, כדי להגדיל את מספר המטופלים, עושים זאת באמצעות נכסים דיגיטליים ואסטרטגיה מקיפה 

להגדלת נוכחות ברשת לחצו >>> https://nm-newmedia.co.il

לפי ההיגיון, מספיק להקים אתר ועמוד פייסבוק ולאפשר למטופלים לחפש אותך בגוגל, אבל זה לא מספיק. בסוכנויות דיגיטל המתמחות בשיווק רופאים ניתן לייצר עבורך אסטרטגיית רשת רחבה שעל סמך הדרישות והצרכים שלך תעזור לך, מצד אחד, להגיע אל הלקוחות שלך. הנה כמה נקודות חשובות שכוללת האסטרטגיה:

להיות שם בדיוק שמטופל מחפש אותך..

מרחק נגיעה בינך ובין מטופל פוטנציאלי 

במקום מודעת גוגל כללית ניתן ליצור סדרת מודעות ממוקדת שמתאימה את עצמה למה שהגולשים מחפשים ברשת – מצב רפואי, סוג טיפול או ניתוח. באמצעות הגדרת מילות מפתח ניתן לעצב את התוכן הדיגיטלי אגב, אותן מילות מפתח מאפשרות למטופלים פוטנציאליים לאתר אותך ביתר קלות, בראש תוצאת החיפוש בעמוד הראשון בגוגל  (כי בכל מקרה, אף אחד כמעט ולא מדפדף הלאה). כשמדובר בקידום עסק בדיגיטל, אופטימיזציה של חיפוש זה כבר לא מותרות, אלא הכרח. כבר לא צריך להמתין שמישהו יפנה למודעה בעיתון או באתר כלשהו, כשעובדים עם סוכנות דיגיטל המתמחה בשיווק לרופאים, ניתן להתחקות אחרי המטופלים הפוטנציאליים, להבין מה התוכן שמעניין אותם ולעצב את הטקטיקות העתידיות כדי להגביר את אחוזי ההצלחה. הכל בזכות הטכנולוגיה.

ניהול מוניטין ברשת

אתר אינטרנט, עמודי נחיתה, עמוד פייסבוק, כרטיס ביקור דיגיטלי – כל זה לא מספיק כדי לשווק את עצמך בהצלחה בעידן הדיגיטל. בדיוק כפי ניהול המוניטין בחיים עצמם, ככה בדיוק מנהלים מוניטין ברשת – באמצעות סדרת פעולות ממוקדות מטרה אחת: להגיע אל הלקוחות ולהציב את עצמך במקום בולט, פעם אחרי פעם. מדובר בתהליך, אבל כשעובדים עם סוכנות דיגיטל מקצועית שמתמחה בסוג כזה של שיווק – התוצאות לא מאחרות להגיע.

לאסטרטגיה מכוונת מטרה וממוקדת תוצאות צרו קשר >> https://nm-newmedia.co.il/