קמפיין ADS

קידום בגוגל באמצעות PPC

i am a professional Google Ads expert.
I have 17 years of experience. I have setup, managed and optimized more than 2000 successful campaigns.
I will send the best targeted people to your website and help you to increase your online sales with Google Ads campaigns.
My Advertising Campaign Services :

All Type Google Ads (Search ads, Display ads, video ads) Create, Setup And Manage

Strong Keywords Research

Negative Keywords Research

Audience Targeting

Ads map

Ads Analysist

Attractive Ads Copy

All Extension Setup

Conversion Tracking

Bidding Strategy (Automated And Manual)

Campaign Optimization And Performance Report

The Products Is Yours, It's My Responsibility Sell It, Get Your Products To The Right Customer And Meet Your Goals

קמפיין מותאם אישית שמביא לקוחות ולא קליקים:

הגדרת מודעת בגוגל ads היא קלה יחסית, אך האופטימל של קמפיין לא פחות ממצויין והשגת החזר גבוה על ההשקעה (ROI) דורשים מומחיות. מומחי הקמפיינים שלנו מבינים כיצד לנתח ולשפר קמפיין כדי ליצור תוצאות אופטימליות. הם עובדים כדי לספק לקוחות, ולא קליקים; כי אחרי הכל ,לשם כך התכנסנו !. צוות Google Ads שלנו בנטלי משיח ניו מדיה לא נוקט בגישה 'שגר ושכח'. במקום זאת, אנו מנתחים, מפקחים ומחדדים ללא הרף כל היבט בקמפיין כדי למקסם תוצאות.

כיצד גוגל ADS פועל?

Google Ads מאפשר באמצעות מכירה פומבית של מילות מפתח  בה אתה והמתחרים שלך מציעים הצעות מחיר למילות מפתח מסוימות. אתה משלם  רק כאשר מישהו באמת לוחץ על המודעה שלך .אתה יכול להגדיר הצעת מחיר מקסימלית בצורה ידנית  אך הסכום שתשלם בפועל  תלוי במספר גורמים, הצעת המחיר , ציון איכות המודעה, רלוונטיות המודעה, חוויית דף הנחיתה וכן הצעות המחיר של המתחרים שלך. לעולם לא תשלם יותר מההצעה המקסימלית שנקבעה; עם זאת, בסופו של דבר אתה יכול לשלם הרבה פחות כאשר מסע הפרסום שלך מנוהל אחרת .  זו הסיבה שחשוב שצוות מנוסה ומיומן בתחום הרפואה הפרטית  ינהל את הקמפיין על מנת ליצור קומפלקס מלא מקיף ומצליח.

כיצד מודדים הצלחה של קמפיין?

אנו מתמקדים בהגדלת לקוחות ולא בקליקים. קמפיין google ADS  חייב לייצר תוצאות, ולא רק טראפיק  אנחנו מנתחים את המערך השלם מתחילתו של משפך השיווקי ועד סופו על מנת להבטיח תוצאות מהירות.