קמפיין ADS

קידום בגוגל באמצעות PPC

קמפיין מותאם אישית שמביא לקוחות ולא קליקים:

הגדרת מודעת בגוגל ads היא קלה יחסית, אך האופטימל של קמפיין לא פחות ממצויין והשגת החזר גבוה על ההשקעה (ROI) דורשים מומחיות. מומחי הקמפיינים שלנו מבינים כיצד לנתח ולשפר קמפיין כדי ליצור תוצאות אופטימליות. הם עובדים כדי לספק לקוחות, ולא קליקים; כי אחרי הכל ,לשם כך התכנסנו !. צוות Google Ads שלנו בנטלי משיח ניו מדיה לא נוקט בגישה 'שגר ושכח'. במקום זאת, אנו מנתחים, מפקחים ומחדדים ללא הרף כל היבט בקמפיין כדי למקסם תוצאות.

כיצד גוגל ADS פועל?

Google Ads מאפשר באמצעות מכירה פומבית של מילות מפתח  בה אתה והמתחרים שלך מציעים הצעות מחיר למילות מפתח מסוימות. אתה משלם  רק כאשר מישהו באמת לוחץ על המודעה שלך .אתה יכול להגדיר הצעת מחיר מקסימלית בצורה ידנית  אך הסכום שתשלם בפועל  תלוי במספר גורמים, הצעת המחיר , ציון איכות המודעה, רלוונטיות המודעה, חוויית דף הנחיתה וכן הצעות המחיר של המתחרים שלך. לעולם לא תשלם יותר מההצעה המקסימלית שנקבעה; עם זאת, בסופו של דבר אתה יכול לשלם הרבה פחות כאשר מסע הפרסום שלך מנוהל אחרת .  זו הסיבה שחשוב שצוות מנוסה ומיומן בתחום הרפואה הפרטית  ינהל את הקמפיין על מנת ליצור קומפלקס מלא מקיף ומצליח.

כיצד מודדים הצלחה של קמפיין?

אנו מתמקדים בהגדלת לקוחות ולא בקליקים. קמפיין google ADS  חייב לייצר תוצאות, ולא רק טראפיק  אנחנו מנתחים את המערך השלם מתחילתו של משפך השיווקי ועד סופו על מנת להבטיח תוצאות מהירות.