שיווק ברשת לרופאים מומחים: כך עושים זאת נכון ומביאים תוצאות!

לחשוב אחרת ,זה כל ההבדל

אחד האתגרים העומד בפני רופאים-מומחים המעוניינים להתרחב לשוק הפרטי הוא השיווק בפלטפורמות דיגיטליות. לכאורה, המשימה נראית פשוטה מאד: להקים אתר ולנהל עמוד פייסבוק בצורה שוטפת. כמעט כל אחד יכול לעשות את זה. מצד שני, רבים ניסו והתייאשו. מה הדרך הנכונה לרופא מומחה לשווק את עצמו ברשת?

כל התשובות במאמר שלפניכם:

בדיוק כפי שהמטופלים מחפשים רופא-מומחה שיעזור להם עם הבעיה שלהם, את השיווק לרופאים ברשת צריך לעשות מומחה. מומחה לשיווק רופאים. שיודע להציב מטרה, לבנות אסטרטגיה רחבת היקף, לייצר נכסים דיגיטליים הפונים לקהל היעד המדויק ומניבים לידים וכמובן לתחזק מוניטין רשת חיובי.

כדי להבין קצת יותר לגבי כל אחד מהנושאים, פנינו ל נטלי משיח בעלת סוכנות דיגיטל המתמחה בשיווק רופאים.

לפני הכל, איך בוחרים נכון סוכנות לשיווק רופאים?

"צריך לבדוק אם אכן לאותה סוכנות יש ניסיון והצלחות מוכחות בשיווק רופאים במקצועות שונים. לא להתבייש לבקש המלצות ולשאול שאלות. חשובה מאד גם הכימיה, כי בסופו של דבר זו עבודת צוות".

איך בונים אסטרטגיה מנצחת?

"צריך לזכור, ששיווק ברשת, כמו משחק שמחט, דורש מיקוד ותכנון קדימה. זה נכון בכל תחום, אבל פי כמה וכמה – כשמדובר בשיווק של רופאים ושירותים רפואיים. מצד אחד, מדובר בשירות יקר מאד, אך מצד שני, כולנו יודעים שהעיקר זו בריאות ולכן חשוב לפעול בצורה מאד מדויקת וממוקדת, כי אין דבר מתסכל יותר מלקבל טלפונים ממטופלים פוטנציאליים שבכלל לא בתחום ההתמחות שלך. בעיני, אסטרטגיה מנצחת מורכבת ממספר רבדים: חקר שוק וזיהוי מתחרים, יצירת בולטות על פניהם, מיתוג כמומחה והחלטה על סוגי הנכסים הדיגיטליים".

כיצד יכול רופא-מומחה להיראות מקצועי גם ברשת?

"בדיוק כמו בחיים עצמם. השקעת בעיצוב ותכנון הקליניקה, דאגת למענה טלפוני ועמדה לקבלת הקהל? כך בדיוק צריך להתייחס להקמת אתר אינטרנט, עמודי נחיתה, עמוד פייסבוק או אינסטגרם ונכסים דיגיטליים אחרים. נכס דיגיטלי שתוכנן ונבנה בצורה מדויקת ומתעדכן בשוטף, מאפשר לרופא-מומחה להיות רגוע בכל הקשור לשיווק והגיעה לקהל היעד. על הנכסים הדיגיטליים להיות כתובים בשפה מקצועית, אך מונגשת לקהל הרחב, שמעבירה מסר מרגיע, אך בו זמנית לא משרה על הקורה תחושת שאננות. כפי שכבר אמרתי, בדיוק כמו בקליניקה".

עם כל התחרות שקיימת, האם זה אפשרי להגיע למקומות הראשונים בגוגל?

"חד משמעי ומניסיון שלי – זה אפשרי. אבל כדי להגיע לשם נדרשת סבלנות, אורח רוח ובעיקר התמקדות במטרה. פרסום מאמרים בתחום ההתמחות, כתבות וסרטוני וידאו, מודעות גוגל וכמובן פרסום המלצות חיוביות – כל אלה יוצרים יחד מוניטין ונראות ברשת. אבל מה עושים אם פורסמה עליך המלצה שלילית באחד הפורומים או בתגובה למאמר? ישנן כמה וכמה דרכי התמודדות ולכן חשוב שלסוכנות השיווק שלך יהיה ניסיון גם בתחום זה. שיתוף פעולה ועבודה מאומצת יניבו תוצאות ולידים אפקטיביים תוך זמן מאד קצר".

052-567-0235

שיווק דיגיטלי לרופאים

בואו נדבר

https://nm-newmedia.co.il/תנאי שימוש באתר

תנאי שימוש באתר

אתרים מומלצים