השתלת שיניים ביום אחד ,האמנם? ד"ר נסייר סאלח

השנה אתם מפסיקים להתבייש בחיוך שלכם! מהפכה בתחום השתלות שיניים!

השתלת שיניים ביום אחד? זה בהחלט אפשרי, כשמבינים בדיוק לאיזה מומחה לגשת וכיצד לתאם ציפיות. מרפאת שיניים חדשה שנפתחה לאחרונה בקרית מוצקין מזמינה אתכם להיות חלק מהמהפכה, לקבל שירות מותאם אישית ולזכות בחיוך מושלם

השתלות שיניים כירורגיות הפכו בשנים האחרונות לאחד ההליכים הפופולריים, המבטיחים תוך זמן קצר יחסית ליהנות מחיוך חדש ומבריק, כשכל השיניים אחידות וישרות. בפועל הרבה פעמים נתקלים המטופלים במצב בו הם נדרשים להמתין חודשים ארוכים עד לאיחוי המלא של השתל, שרק מאוחר יותר אפשר להרכיב עליו תותבת או כתר.

בחירה נכונה של מומחה מבטיחה תוצאה מושלמת

קודם כל, חשוב לזכור: השתלות שיניים מבצעים רק רופאי שיניים מוסמכים ויש לא מעט כאלה. אך כדי להיות בטוחים בהצלחת הטיפול המורכב, מומלץ לפנות לכירורג מומחה בתחום פה ולסת, בעל ניסיון רב בהשתלות שיניים. בחירה בכירורג פה ולסת מבטיחה לכם דיוק והקפדה גם על הפרטים הקטנים ומקטינה את הסיכוי להיווצרות הסיבוכים השונים: התפתחות מחלת חניכיים סביב השתלים, שברים בשתלים או במבנים בטווח הרחוק. וגם במקרה של סיבוך, כדאי לזכור שלמומחה בתחום כירורגיית הפנים והלסתות יש את הידע, הכלים והיכולת הנדרשים להתמודדות גם עם המצבים המורכבים ביותר.

הצורך העולה והגובר בהשתלות שיניים על ידי המומחים בתחום זה הוביל את ד"ר סאלח נסייר, כירורג פה ולסת, רופא בכיר במחלקת פה ולסת במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה, לפתוח בקרית מוצקין מרפאת שיניים חדשה בבעלותו ובהנהלתו. המרפאה מתוכננת ומאובזרת בהתאם לסטנדרטים אירופאיים הכי גבוהים ומתאימה לביצוע גם הליכים כירורגיים מורכבים ביותר. כבר הפכה לשם דבר בקרב תושבי חיפה והצפון. 

רגע לפני שאתם מרימים ידיים ומחליטים לא לחייך יותר, קבעו תור להתייעצות אצל ד”ר נסייר >>

לחצו כאן לפרטים מלאים

השתלת שיניים בהעמסה מידית

הרבה פעמים כדי לבצע השתלה חייבים לבצע לפני כן עקירה כירורגית, למשל כשהשן שבורה או חולה ואין דרך אחרת לטפל בה. בדרך כלל, כשמדובר בעקירה לקראת השתלת שיניים, משתמשים בשיטת ההשתלה בהעמסה מידית. שיטה זו מאפשרת להעמיס (להחדיר לתוך הלסת) שתלים דנטליים מיד אחרי העקירה של השן ולהבריג עליהם את התותבת או את כתרים. שיטת העמיסה מידית מאפשרת לשמור על החניכיים ולמנוע אובדן רקמת עצם במקום העקירה. 

לצורך הכנת התותבת או הכתרים סורק רופא-מומחה את חלל הפה של המטופל ומכין בתוכנה מיוחדת הדמיית תלת-מימד של הכתרים והשתלים. מרפאתו של ד”ר נסייר מצוידת בציוד חדשני וסורק דיגיטלי המאפשר לקבל תוצאות מדויקות תוך מספר שעות. הכנת הכתרים מתבצעת באחת מהמעבדות הדנטליות המובילות בארץ, מחומרי גלם איכותיים בעלי התאמה ביולוגית גבוהה לגוף האדם.

אחרי שהשתל מוחדר לתוך העצם, מרכיבים עליו תותבות או כתרים. זה מאפשר לקצר זמן המתנה יקר ולהעניק למטופל הזדמנות לצאת מהמרפאה עם חיוך מאושר כבר ביום הטיפול ללא כל צורך להמתין חודשים ארוכים להחלמה.

המרפאה החדשה של ד”ר נסייר בקרית מוצקין נמצאת בשד' גושן 80.קרית מוצקין אל תחכו, עשו את הצעד ההכרחי לקראת החיוך הצחור והמושלם. קבעו תור עוד היום >>

פנו אלינו כעת לחיוך מושלם בטיפול אחד בלבד!

https://medical-surgeon.co.il/https://medical-surgeon.co.il/